O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy ALWER - Centrum Obróbki Skrawaniem CNC, zapraszamy do przeglądania jej zawartości. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do działu kontakt, gdzie można wysłać do nas e-mail, korzystając z formularza kontaktowego.

Nasza prężnie rozwijająca się firma posiada duże doświadczenie w zakresie obróbki tworzyw sztucznych. Dla potrzeb klienta dobieramy materiał i metodę produkcji, wykorzystując park maszynowy i technologię opartą na obrabiarkach CNC.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, a naszym atutem sa konkurencyjne ceny, solidność, krótkie terminy realizacji oraz własny transport. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do sprawdzenia naszych cen.

 

Nasza firma powstała w 1999 roku jako jednoosobowa działalność. W 2002 roku pracowały u nas już 3 osoby, z czego dwaj panowie zostali z nami do dzisiaj! W tym momencie ALWER tworzą aż 22 osoby.

W roku 2004 przeszliśmy na nową halę, która wyglądała tak:

 

 

Z czasem nabierała nowego kształtu...

 

 

 

W 2004 roku w naszej hali produkcyjnej były tylko 4 maszyny starego typu. Dziś mamy 20 nowoczesnych maszyn i 1000 m2 powierzchni, jesteśmy też w trakcie rozbudowy hali o kolejne 300m2!